Ukmergės švietimo pagalbos tarnybos direktorius Darius Danielius pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Tarptautine Viskonsino švietimo, mokslo ir kultūros organizacija dėl bendrų veiklų.

Ukmergėje vieši tarptautinės organizacijos WIESCO atstovas Robert M. Pine.

Pirmadienį kartu su Ukmergės švietimo pagalbos direktoriumi lankėsi Ukmergės rajono savivaldybėje. Susitikime dalyvavo Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas, mero pavaduotoja Klavdija Stepanova, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vaidotas Kalinas, informacinių technologijų ir viešųjų ryšių skyriaus specialistė Daiva Zimblinė.

Susitikimo metu buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės.

Spalio 1 d. 14 val. specialistas susitiko su Ukmergės rajono anglų kalbos mokytojais.

Programa vyks nuo 2018 metų spalio 1 d., pirmadienio, iki spalio 4 d., ketvirtadienio Ukmergės rajono mokyklose.

Programos tikslai – suteikti mokiniams ir mokytojams įtraukiančią patirtį aktyviai naudoti anglų kalbą bendraujant su Amerikoje gimusiu anglakalbiu. Taip pat mokyklų bendruomenės (mokytojai ir mokiniai) turės galimybę sužinoti apie amerikiečius, jų istoriją ir kultūrą.

Į programą bus įtraukti anglų kalbos mokytojų mokymai, kurių metu bus patobulinti kalbos mokymo įgūdžiai.

WIESCO organizuoja programas Lietuvoje jau nuo 2003 m.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Slapuko pavadinimas - trx_addons_is_retina
Paskirtis - Naudojamas patikrinti ar Jūsų ekranas palaiko "retina".
Galiojimo laikas - 365 dienos

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti