Socialinis ir emocinis ugdymas (SEU) yra procesas, reikalaujantis įgūdžių, reikalingų pažinti ir valdyti emocijas, skatinti rūpestingumą ir atsižvelgimą į kitus, kurti teigiamus santykius, priimti atsakingus sprendimus ir efektyviai įveikti sudėtingas situacijas. Socialinės ir emocinės kompetencijos, taip pat kaip ir pažinimo kompetencijos, yra reikalingos kiekvienam jaunam ar subrendusiam žmogui. Vis daugiau atliekamų pedagoginių, psichologinių ir medicininių tyrimų patvirtina, kad kuo anksčiau padėsime vaikams įgyti šias kompetencijas, kuo aktyviau stiprinsime jas suaugusiame amžiuje, tuo didesnės sulauksime asmeninės ir profesinės sėkmės.

Seminaro ,,Socialinio ir emocinio ugdymo plėtojimas Ukmergės rajono mokyklose” skirtas paruošti mokyklos atstovus imtis iniciatyvos, telkti bendruomenę nuosekliam socialinio ir emocinio ugdymo plėtojimui, kuris padės įgyvendinti visuminį vaikų ugdymą, siekti mokyklos pažangos išugdant brandžią asmenybę.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Slapuko pavadinimas - trx_addons_is_retina
Paskirtis - Naudojamas patikrinti ar Jūsų ekranas palaiko "retina".
Galiojimo laikas - 365 dienos

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti