Būti vos devyniolikos ir valdyti net tris restoranus – misija neįmanoma? Spalio 25 d. Ukmergėje vykusioje 12 val. verslumo ir inovacijų stovykloje jauniausias virtuvės šefas Lietuvoje bei Roko virtuvės įkūrėjas Rokas Galvonas šį faktą paneigė savo pavyzdžiu. Tiesa, vaikinas pridūrė, jog tikslui pasiekti reikalingas sunkus ir atkaklus darbas, o verslumo kompetenciją ugdyti derėtų pradėti kuo anksčiau. Būtent tai stovyklos dalyviai Ukmergėje ir darė: ugdė savo verslumo kompetenciją generuodami idėjas mūsų mestam iššūkiui – kaip padidinti technologijų pritaikomumą pamokų metu. Jei stovyklos dalyviai idėjas įgyvendins su AcceleratorX, kas žino, gal jau netrukus mokyklose turėsime VR pamokas ar išmanųjį skaičiuotuvą, kuris iškart ištikrintų atliktą testą vietoj mokytojo!

Design thinking sesiją moderavo SEB banko inovacijų centro vadovė Giedrė Ramanauskaitė, o mokiniams mentoriavo Audrius Poška, Sandra Mackevičienė, Deimantė Markevičiūtė. Už pagalbą organizuojant dėkojame Vidmantui Krikštaponiui, Vaidotui Kalinui ir Gražinai Medišauskienei.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Slapuko pavadinimas - trx_addons_is_retina
Paskirtis - Naudojamas patikrinti ar Jūsų ekranas palaiko "retina".
Galiojimo laikas - 365 dienos

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti