Sausio 24-26 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyko kelionių ir turizmo paroda ADVENTUR 2020. LGMA , skatindama jaunimą keliauti ir pažintį savo kraštą bei pasaulį, penktą kartą organizavo respublikinį geografinių žinių konkursą „Pažink Lietuvą ir pasaulį“.  Konkurse dalyvavo 1300 moksleivių 6-12 klasių amžiaus grupėse.  Mūsų rajoną savo amžiaus grupėse atstovavo Senamiesčio progimnazijos 6 mokiniai, Antano Smetonos gimnazijos 6 mokiniai ir J. Basanavičiaus gimnazijos 5 mokiniai. Senamiesčio progimnazijos ir Antano Smetonos gimnazijos mokinius ruošė geografijos mokytoja D. Vaičiūnienė, J. Basanavičiaus geografijos mokytoja D. Prokapienė. Rezultatai džiuginantys. Į rajoną parvežti tris bronzos medaliai: 8 kl. Laurynas Ostrauskas (Senamiesčio progimnazija), III klasės mokinys Lukas Pupelis (Antano Smetonos gimnazija) ir taip pat trečiokas – Pijus Brazinskas (J. Basanavičiaus gimnazija).

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Slapuko pavadinimas - trx_addons_is_retina
Paskirtis - Naudojamas patikrinti ar Jūsų ekranas palaiko "retina".
Galiojimo laikas - 365 dienos

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti