Kalba. Paprastai žiūrint – ženklų sistema, ir tiek. Skirta susižinoti, mintimis pasidalinti. Viena iš daugelio. Net iš 7 tūkstančių – tiek pasaulyje yra kalbų. Bet vis dėlto – nesame nė vienas jai abejingas. Susižinojimo priemonė – tai tik viena pusė. Tai ir protėvių palikimas, tai ir tautos savastis bei dvasia, tai ir vargas dėl proto… Žodžiu, labai įvairiapusė ir neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, apie kurią kviečiu pasikalbėti, pasvarstyti, aptarti kalbos kasdienybę ir vertybines įžvalgas, pasidalinti baimėmis ir pasidrąsinti. Vilniaus universiteto dėstytojas, gramatikos žinovas, terminologas, ilgametis teisės kalbos ekspertas, mokyklinių vadovėlių autorius, kalbos ir kultūros laidų vedėjas docentas Antanas Smetona.

Susitinkame kovo 3 dieną (trečiadienį) 19 val. paspaudus nuorodą:

https://us02web.zoom.us/j/82320976907…

Meeting ID: 823 2097 6907
Passcode: 397816

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Slapuko pavadinimas - trx_addons_is_retina
Paskirtis - Naudojamas patikrinti ar Jūsų ekranas palaiko "retina".
Galiojimo laikas - 365 dienos

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti