Ukmergės rajono dailės olimpiada „Pasakos, patarlės, priežodžiai ir minklės“

               Džiaugiamės, kad karantino  sąlygomis  dirbant nuotoliniu būdu dailės mokytojams užteko ryžto, kantrybės ir noro parengti mokinius olimpiadai.   Padedami savo mokytojų jai pasiruošė  17 mokinių.  Dėkojame visiems jų mokytojams prisidėjusiems ugdant mokinių dailės įgūdžius ir meninę pajautą, juos rengusiems olimpiadai: Daivai Stankevičienei,  Technologijų ir verslo mokykla; Audronei Vainauskienei,  „Šilo” progimnazija,  Zitai Dikienei, Dukstynos pagrindinės mokykla; Romualdai Zarekienei,   Smetonos gimnazijos ir meno mokyklos mokytojai,    Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos mokytojai Jolitai Šlepetienei.  Dėkojame Oksanai Judakovai, Dainiui Tijūnėliui, Laimutei Žentelienei – Dailės olimpiados vertinimo  komisijai už dėmesį kiekvienam dalyviui ir darbų vertinimui skirtą laiką, už atsakingą ir kruopštų komisijos pirmininko darbą– Birutei Žilėnienei,   UŠPT metodininkei Jolantai Gelūnaitei ir direktoriui Dariui Danieliui už organizacinį darbą.

              2021 m. vasario 26 d. vykusioje 27-osios Lietuvos  mokinių dailės olimpiadoje, kurios tema „Pasakos, patarlės, priežodžiai ir minklės“   Ukmergės rajoninio etapo  finalo dalyvių darbų pristatyme išaiškėjo nugalėtoja.    Į respublikinį etapą dalyvauti ir atstovauti Ukmergę siunčiama pirmąją vietą užėmusi Agota Darulytė,  Dukstynos pagrindinės mokyklos 8 kl. mokinė. Olimpiadai  ją parengė  mokytoja  Zita Dikienė.

 Finalo dalyvių vertinimas:

I vieta Agota Darulytė,  Dukstynos pagrindinė  mokykla,  8 kl., mokytoja  Zita Dikienė.

 Pirma 8-9 (I gimnazijos) klasių mokinių grupė:

II vieta– Viltė Vaičiūnaitė 79,5 Šilo progimnazija, 8 kl.; mokytoja  Audronė Vainauskienė;

III vieta–  Gabrielė Fadiuškina ,  Dukstynos pagrindinė mokykla, 8 kl.; mokytoja Zita Dikienė.

Antra  10-12 (II-IV gimnazijos) klasių grupė:

II vieta–  Ūla Kaukėnaitė, Antano Smetonos gimnazija, II kl. , mokytoja Romualda Zareckienė;

II vieta– Aistė Grumčiūtė , Antano Smetonos gimnazija, III kl., mokytoja Jolita Šlepetienė;

III vieta– Ieva Vytaitytė ,  Meno mokykla. Tikslinė programa, II kl., mokytoja Romualda Zareckienė;

III vieta– Emilija Šlepetytė , Antano Smetonos gimnazija, IV kl., mokytoja Jolita Šlepetienė;

III vieta–  Tauras Žemaitis, Meno mokykla, tikslinė programa, III kl., mokytoja Romualda Zareckienė.

                                                               Jolita Šlepetienė

rajono dailės mokytojų metodinio būrelio pirmininkė

 

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Slapuko pavadinimas - trx_addons_is_retina
Paskirtis - Naudojamas patikrinti ar Jūsų ekranas palaiko "retina".
Galiojimo laikas - 365 dienos

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti