28 ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogai iš Ukmergės ir Širvintų rajonų,  vasario –balandžio mėn. dalyvauja  Ukmergės švietimo pagalbos tarnybos  organizuojamuose nuotoliniuose mokymuose  pagal  nacionalinio lygio kvalifikacijos tobulinimo programą „Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams, ketinantiems dirbti pagal priešmokyklinio ugdymo programą“.

Programos paskirtis – padėti pedagogams įgyti kompetencijų, reikalingų vykdant priešmokyklinio ugdymo programą.

Įgyvendinus teikiamos kvalifikacijos tobulinimo programos turinį pedagogai geriau supras priešmokyklinio amžiaus vaikų raidos ypatumus, susipažins su ugdymo turinio modeliavimo, ugdomosios aplinkos kūrimo ir pritaikymo įvairių poreikių turintiems vaikams galimybėmis. Taip pat pedagogai patobulins gebėjimus parinkti ir taikyti priešmokyklinio amžiaus vaikams tinkamiausius ugdymo(si) metodus, būdus, priemones ir sistemingai atlikti vaikų pasiekimų vertinimą.

Programos apimtis – 40 akad. val. Iš jų 30 akad. val. skirtos auditoriniam darbui ir 10 akad. val. – savarankiškam darbui. Dalyviai, išklausę programą ir atlikę savarankiškas užduotis, įgis teisę vykdyti priešmokyklinio ugdymo programą. Programą vykdo jungtinė lektorių grupė.

Jolanta Gelūnaitė
Ukmergės ŠPT metodininkė

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Slapuko pavadinimas - trx_addons_is_retina
Paskirtis - Naudojamas patikrinti ar Jūsų ekranas palaiko "retina".
Galiojimo laikas - 365 dienos

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti