Baigėsi 53-iasis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, į kurį buvo atsiųsti 167 darbai. Atrinkta 100 mokinių kūrybinių ir tiriamų darbų, kurie aptarti ir įvertinti septyniose sekcijose: prozos, poezijos, literatūros kritikos, publicistikos ir eseistikos, kalbos, tautosakos ir literatūrinių vertimų. Ukmergiškių darbai buvo siųsti į tautosakos ir vertimų sekcijas. Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II laipsnio diplomais buvo apdovanotos Ugnė Legytė, Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos III gimn. klasės mokinė (mokytojos Zita Markauskienė, Ramutė Gilvydienė) už labai gerą literatūrinį vertimą iš anglų kalbos ir Gita Šeibokaitė, Ukmergės r. Taujėnų gimnazijos IV gimn. klasės mokinė (mokytoja Loreta Zdanienė) už labai gerą tautosakos darbą . Už nuoširdų įsiskaitymą į tremtinių laiškus Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pagyrimo raštu buvo apdovanota Agnietė Zalepūgaitė, Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos 8 klasės mokinė (mokytoja Elvyra Augustinavičienė).

              Sveikiname merginas ir jų mokytojas bei linkime kūrybinės sėkmės.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Slapuko pavadinimas - trx_addons_is_retina
Paskirtis - Naudojamas patikrinti ar Jūsų ekranas palaiko "retina".
Galiojimo laikas - 365 dienos

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti