Ukmergės švietimo pagalbos tarnyba dalyvavo Mokymosi ypatumų centro LABIRINTAS  organizuotame konkurse ir laimėjo galimybę 5 mokiniams  mėnesį laiko nemokamai naudotis programa Fast ForWord (https://www.facebook.com/MYCLabirintas/posts/249701479970912). Ukmergės r. Deltuvos ir Vidiškių pagrindinių mokyklų bei Veprių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai ir tėveliai turėjo galimybę išmėginti šią programą.

Fast ForWord – tai JAV įmonės Scientific Learning sukurti kompiuteriniai pratimai, kurių veiksmingumas yra įrodytas psichologiniais ir neurologiniais moksliniais tyrimais. Ši kompiuterinė programa skirta intensyviai ir individualiai lavinti vaikų dėmesį, informacijos apdorojimą, kognityvines funkcijas, lingvistinius bei skaitymo įgūdžius, kurie yra būtini akademinei sėkmei. Vaikai galėjo naudotis šia programa nuotoliniu būdu (tam reikėjo tik kompiuterio arba planšetės). Programa individualiai prisitaiko prie vaiko gebėjimų ir parenka užduotis, jų dažnumą bei sunkumą, pati motyvuoja vaikus dirbti: pratimai pateikti   patrauklia forma – žaidimais, kuriuose yra integruota motyvacinė sistema, skatinanti aktyviai įsitraukti ir aktyviai dalyvauti. Mokinių tėveliai buvo supažindinti su programos naudojimosi vadovu. Po mėnesio darbo su programa  Fast ForWord  buvo pateiktas  grįžtamasis ryšys apie vaikų pasiekimus ir pokyčius tiek tėvams, tiek specialistams.

Mokymosi ypatumų centras LABIRINTAS nuolat teikia pagalbą vaikams, turintiems specifinių mokymosi sunkumų, tokių kaip disleksija, disgrafija bei diskalkulija. Plačiau apie teikiamas paslaugas galite sužinoti internetinėje svetainėje (https://www.labirintas.com/#paslaugos). Apsilankę internetinėje svetainėje  galite ne tik užsirašyti į mokymus, bet ir įsigyti British Dyslexia Association patvirtintas pagalbines mokymosi priemones bei literatūrą lietuvių kalba, skirtas darbui su mokymosi sunkumus patiriančiais vaikais (https://www.labirintas.com/parduotuve/ ).

Dėkojame Mokymosi ypatumų centro LABIRINTAS komandai už puikią galimybę išbandyti Fast ForWord programą bei visokeriopą pagalbą dirbant su ja.

 

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Slapuko pavadinimas - trx_addons_is_retina
Paskirtis - Naudojamas patikrinti ar Jūsų ekranas palaiko "retina".
Galiojimo laikas - 365 dienos

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti