2021 m. balandžio 6 – 16 d.. virtualioje erdvėje vyko Ukmergės Pašilės progimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius ,,Šilelis“ inicijuotas ir organizuotas  respublikinis renginys – virtualus iššūkis ,,Diena be žaislų”.

Renginio tikslas – skatinti ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo mokytojus aktyviai taikyti STEAM metodą ir kitas inovatyvias idėjas įvairiose veiklose, netradicinėse aplinkose ir dalintis gerąja darbo patirtimi.

Projektas  – virtualus iššūkis ,,Diena be žaislų” sulaukė  didelio pedagogų ir jų auklėtinių susidomėjimo. Projekte dalyvavo ir veiklas kartu su savo ugdytiniais vykdė  61 pedagogas iš visos Lietuvos. Vaikams diena be žaislų praėjo prasmingai ir suteikė daug teigiamų emocijų. Vietoje žaidimų su  žaislais, vaikai atliko įvairius bandymus ir eksperimentus, daug kitokių įdomių veiklų grupėje bei lauke.  Gamtoje vaikai atrado žaislų pakaitalus: pagaliukus, akmenukus, žieves. Prisiminė spalvas, dydžius, maisto produktų pavadinimus, jų skonį,  dirbo įvairius darbelius: klijavo – „saulutę“, kepė – „pyragėlius“, vėrė – „apyrankes“.

Projekto veiklos viešinamos „Facebook“ platformoje – „ Diena be žaislų“ grupėje.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Slapuko pavadinimas - trx_addons_is_retina
Paskirtis - Naudojamas patikrinti ar Jūsų ekranas palaiko "retina".
Galiojimo laikas - 365 dienos

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti