2021 m. balandžio 15 ir 20 dienomis Ukmergės rajono Taujėnų gimnazijos pedagogai  dalyvavo nuotoliniu būdu vykusiame 6 ak. val. seminare „Diferencijavimas, individualizavimas ir suasmeninimas pamokoje“, pagal (40 ak. val.) kvalifikacijos tobulinimo programos „Sėkminga pamoka  – misija įmanoma!“ ( KTPR Nr. 213002588) , I modulį.

Seminarą vedė lektorė: Renata Liagienė – mokyklų veiklos savęs vertinimo ir tobulinimo konsultantė, mokyklų veiklos kokybės išorės vertintoja, vadybos ekspertė.

Seminaro dalyviai plėtojo dalyko turinio planavimo ir tobulinimo kompetenciją, tobulino gebėjimus planuoti pamoką ir ją organizuoti, atsižvelgiant į skirtingus mokinių gebėjimus, taip, kad pamokoje kiekvienas mokinys patirtų sėkmę.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Slapuko pavadinimas - trx_addons_is_retina
Paskirtis - Naudojamas patikrinti ar Jūsų ekranas palaiko "retina".
Galiojimo laikas - 365 dienos

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti