Ukmergės švietimo pagalbos tarnyba

19 sausio, 2022

Tarnybos vizija

Ukmergės švietimo pagalbos tarnyba – atvira, moderni ir kokybiškas švietimo paslaugas teikianti įstaiga.

 

Vertybės 

Ukmergės švietimo pagalbos tarnyba:

  • vadovaujasi demokratinio valdymo principais, kuria bendradarbiavimo, tarpusavio supratimo ir pagarbos vienas kitam atmosferą, plėtoja draugišką saviraiškos ir saviugdos aplinką;
  • skatina inovatyvumą, lyderystę, kūrybiškumą, komandinį darbą, gerosios patirties sklaidą;
  • taiko šiuolaikinius darbo organizavimo ir vadybos metodus.

 

Tarnybos misija 

Užtikrinti kokybišką pedagoginės bei psichologinės pagalbos teikimą, kvalifikacijos tobulinimą, neformalųjį švietimą Ukmergės ir kitų rajonų gyventojams.

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Slapuko pavadinimas - trx_addons_is_retina
Paskirtis - Naudojamas patikrinti ar Jūsų ekranas palaiko "retina".
Galiojimo laikas - 365 dienos

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti