Bibliotekininkių profesinis tobulėjimas konferencijoje „Kartu auginame ir ugdome kritišką visuomenę“

Gegužės 12 d. keturios Ukmergės rajono mokyklų bibliotekininkės dalyvavo Kauno technologijos universiteto „Santakos“ slėnyje vykusioje konferencijoje „Kartu auginame ir ugdome kritišką visuomenę“.

Konferencijoje susitiko Lietuvos mokyklų bibliotekininkai, švietimo bendruomenės atstovai, mokyklų vadovai ir mokytojai. Renginio tikslas – stiprinti mokyklų bibliotekų, švietimo bendruomenės ir mokslinių bibliotekų bendradarbiavimą, ugdyti visuomenės atsparumą dezinformacijai bei skatinti pilietiškumą.

Renginio metu dalyviai klausėsi pranešimų apie bibliotekų vaidmenį šiuolaikinėje visuomenėje, dirbtinio intelekto keliamus iššūkius, piliečių mokslo projektus, kritinio mąstymo svarbą bei bendruomenės įtraukimą į ugdymo procesus.

Konferencijos dalyviai turėjo galimybę pasidalyti gerąja patirtimi, aptarti švietimo aktualijas, susipažinti su moderniomis universiteto erdvėmis ir pasisemti naujų idėjų bibliotekų veiklai bei mokinių ugdymui.

Tokie renginiai prisideda prie bibliotekininkų profesinio tobulėjimo, stiprina tarpinstitucinį bendradarbiavimą ir padeda kurti šiuolaikišką, kritiškai mąstančią visuomenę.

Įgyta informacija ir gerąja patirtimi dalyvės pasidalins Ukmergės rajono mokyklų bibliotekininkų metodinio būrelio pasitarimo metu.

Leave a Comment