Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”

Sausio 27d. Ukmergės rajono 58 mokiniai iš: Senamiesčio ir „Šilo“ progimnazijų, Dukstynos ir Siesikų pagrindinių mokyklų, A. Smetonos, J. Basanavičiaus ir Želvos gimnazijų dalyvavo nacionaliniame geografinių žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“, kuris vyko parodų ir kongresų centre LITEXPO. Lietuvos geografijos mokytojų asociacija, kartu su tarptautine turizmo paroda ADVENTUR 2024, jau devintą kartą organizavo šį konkursą.

Konkurse dalyvavo virš 1000 moksleivių iš visos Lietuvos. Dalyviai varžėsi dviejose kategorijose: 6-8 klasių mokiniai; 9-12 klasių mokiniai. Jiems reikėjo atsakyti į 30 eilės tvarka rodomų klausimų. Klausimai buvo trijų lygių ir vertinami 1, 2 arba 3 taškais. Iš viso mokinys galėjo surinkti 60 taškų.

SVEIKINAME IR DIDŽIUOJAMĖS:

Kostu Narbutu, A. Smetonos gimnazijos 9 klasės mokiniu, kuris iškovojo I vietą (aukso medalį) ir kelionę į Varšuvą. Mokytoja – Dalia Vaičiūnienė.

Ginte Šalaviejūte, A. Smetonos gimnazijos 9 klasės mokine, kuri iškovojo II vietą (sidabro medalį) Mokytoja – Dalia Vaičiūnienė.

Eva Blažyte, A. Smetonos gimnazijos 12 klasės mokine, kuri iškovojo III vietą (bronzos medalį). Mokytoja – Dalia Vaičiūnienė.

Jonu Baranausku, „Šilo“ progimnazijos 7 klasės mokiniu, kuris iškovojo III vietą (bronzos medalį). Mokytoja – Justina Kuodienė.

Moksleiviams ir mokytojams ADVENTUR paroda tapo gyva, interaktyvia geografijos pamoka, kurioje laukė neatrasti Lietuvos ir pasaulio kampeliai, susitikimai su garsiais keliautojais, jų pasakojimai ir patyrimai.