„Kengūra 2026“: keturi rajono mokiniai – Lietuvos TOP 50

Šių metų tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2026“ dalyvavo 301Ukmergės rajono 1–12 klasių mokinys iš 9 mokyklų. Aktyviausiai konkurse dalyvavo Ukmergės „Šilo“ progimnazijos bendruomenė – mokyklai atstovavo net 104 mokiniai.

Džiugu, kad keturi rajono mokiniai pateko į Lietuvos geriausiųjų 50-tuką:

  • Markas Adakauskas, Ukmergės Užupio pagrindinės mokyklos 1 klasės mokinys;
  • Toras Likadzijauskas, Ukmergės „Šilo“ progimnazijos 3 klasės mokinys;
  • Lėja Andrašiūnaitė, Ukmergės r. Siesikų pagrindinės mokyklos 6 klasės mokinė;
  • Kostas Narbutas, Ukmergės Antano Smetonos gimnazijos 11 klasės mokinys.

Ypatingai sveikiname Kostą Narbutą, kuris į Lietuvos geriausiųjų 50-tuką patenka jau trečius metus iš eilės.

 Į TOP-50 patekę mokiniai bus apdovanoti konkurso organizatorių diplomais ir automatiniais skėčiais.

Sveikiname visus dalyvavusius mokinius! Dėkojame mokytojams už mokinių ruošimą bei pagalbą organizuojant konkursą.

Leave a Comment