- Posted on
- No Comments
„Pavasario orkestras“ subūrė mažuosius kūrėjus muzikai, kūrybai ir bendrystei
Gegužės 7 dieną Ukmergės Pašilės progimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Šilelis“ bendruomenė organizavo rajoninį tvarų kūrybinį renginį „Pavasario orkestras“. Renginio partneris – Ukmergės švietimo pagalbos tarnyba.
Šiuo pavasario laikotarpiu miškai ir parkai prisipildo paukštelių čiulbėjimo, primenančio tikrą orkestrą. Tokią nuotaiką į renginį stengėsi perkelti ir organizatoriai. Nors rytas pašykštėjo saulės bei šiltesnio oro pramogoms lauke, į renginį atvykusių dalyvių tai neišgąsdino. Į „Pavasario orkestrą“ susirinko komandos iš visų Ukmergės miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų bei Ukmergės „Šilo“ progimnazijos.
Darželio šeimininkai svečius pasitiko nuotaikingu muzikiniu kūriniu, atliekamu naudojant įvairius namų apyvokos daiktus ir rakandus. Tai tapo puikiu įkvėpimu mažiesiems kūrėjams. Vaikai iš antrinių žaliavų ir kitų priemonių gamino muzikos instrumentus, juos dekoravo, kūrė savo orkestrą ir kartu atliko muzikinį kūrinį pagal Antonio Vivaldi kūrinį „Pavasaris“.
Mažiesiems muzikantams net neprireikė repeticijos – bendras pasirodymas pavyko puikiai. Kūrybinė veikla, gera nuotaika, vaikų išradingumas, saviraiška, emocijos ir netikėti siurprizai sudarė galimybę visiems prasmingai ir smagiai praleisti laiką. Darželio kieme iki pat vasaros skambantis paukštelių čiulbėjimas primins tądien sukurtą „Pavasario orkestrą“. 🌿🎶
Renginio metu dalyviai taip pat turėjo galimybę kupole apžiūrėti tikrų muzikos instrumentų parodą, kuri sulaukė didelio vaikų susidomėjimo.
Renginį organizavo meninio ugdymo mokytoja Jolanta Juzėnaitė, mokytoja Birutė Didžiokaitė-Mackevičienė, mokytoja Inga Vijūnė bei visas ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Šilelis“ mokytojų kolektyvas. Koordinatorė – Gražina Litvinovė.
Dėkojame visiems dalyviams, pedagogams ir organizatoriams už kūrybišką, šiltą ir bendrystę stiprinančią šventę. 💛







