Rajono anglų kalbos meninio skaitymo konkursas „Mano eilėraštis-pavasariui“ (My poem for spring)

Kovo 21 dieną minima Pasaulinė poezijos diena. Pasitikdamos šią dieną, Užupio pagrindinės mokyklos anglų kalbos mokytojos, konkurso iniciatorės Sonata Terekienė ir Nijolė Minkevičienė pakvietė rajono bendrojo ugdymo mokyklų II–IV klasių mokinius dalyvauti rajono anglų kalbos meninio skaitymo konkurse „Mano eilėraštis – pavasariui“.

Konkurse dalyvavo II–IV klasių mažieji skaitovai iš Deltuvos, Dukstynos, Užupio ir Vidiškių pagrindinių mokyklų, bei Senamiesčio ir  „Šilo“ progimnazijų.

Gerai nusiteikę mokinukai deklamavo eilėraščius pavasario tematika, pademonstravo taisyklingą tarimą anglų kalba, savo pasirodymų artistiškumu ir originalumu visiems suteikė džiugių emocijų.

Popietės metu netrūko šilto bendravimo, kuris dar labiau sustiprino mokinukų ir mokytojų draugystę. Viliamės, kad skaitovai, prisilietę prie meninio skaitymo, labiau pajuto angliško žodžio skambesį ir jo prasmę. Renginio pabaigoje visikonkurso dalyviai buvo apdovanoti  atminimo dovanėlėmis ir padėkomis.

Smagu buvo visiems!  Dėkojame konkurso iniciatorėms ir organizatorėms už nuostabias akimirkas, puikią nuotaiką ir šurmulį.