2021 metų spalio mėnesį  Ukmergės vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ mokytojos  Sonatos Liogienės iniciatyva  pradėtas įgyvendinti projektas „Langas į Ukmergę“, kurio rezultatai sausio 10 dieną buvo pristatyti Ukmergės švietimo pagalbos tarnybos salėje.

📽 Projekto tikslas – parengti metodinę priemonę, skirtą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų pažinimo ir socialinės kompetencijų plėtojimui, supažindinant juos su gimtojo miesto istorija, architektūra ir kitais mieste esančiais objektais, bei jų paskirtimi.

📽 Filmukus sukūrė vaikų lopšelių-darželių „Nykštukas“, „Buratinas“, „Saulutė“, „Vaikystė“ bei Pašilės progimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Šilelis“ bendruomenės.

📽 Juose kviečiama susipažinti su mieste stūksančiu piliakalniu, Ukmergės kraštotyros muziejumi, sužinoti ką veikia policija ir kokia nepaprastai graži per mūsų miestą tekanti upė Šventoji.

📽 Šie filmukai tarnaus kaip mokomoji priemonė mažųjų ukmergiškių pilietiškumui, savo miesto ir supančios aplinkos pažinimui ugdyti, o žinios bus perteiktos įdomiai ir patraukliai.

▪ Tikimasi, kad pavasarį prie projekto prisijungs ir vaikų lopšeliai-darželiai „Žiogelis“ ir „Eglutė“.

▪ Projekto partneris: Ukmergės švietimo pagalbos tarnyba.

▪ Visus filmukus galite peržiūrėti: