Vasario 13 d. Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos mokytojai dalyvavo ilgalaikės kvalifikacijos tobulinimo programos „Neuromokslai – socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymui“ antrojo modulio seminare „Neuromokslais pagrįstas asmenybės/organizacijos sveikatingumas“.

Lektoriai Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos docentas, neurochirurgas Kęstutis Skauminas ir psichologė Aleksandra Skauminė pristatė ir apibūdino asmenybės sveikatingumą sudarančius komponentus bei vaizdžiai paaiškino,

kaip mes patys pasirenkame kryptį „ligos link“ ar „sveikatos link“. Išklausius daugybę realių pavyzdžių, greičiausiai ne vienam kilo klausimų, ar esame teisingai pasirinkę kryptį į geresnį savo gyvenimą, kaip galėtume rasti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo.

Seminare aptarėme streso poveikį žmogaus kasdieniame gyvenime, būdus, kaip jį suvaldyti. Susipažinome, kas turi įtakos, kad tuos pačius  įvykius žmonės skirtingai išgyvena. Buvo labai įdomu nustatyti ir savo atsparumo profilį.

Dukstynos mokyklos informacija