Kovo 16 dieną (tradiciškai trečiąjį kovo ketvirtadienį ) rajono mokyklose vyko tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2023“. Konkurse dalyvavo 283 mūsų rajono mokiniai iš 11-os ugdymo įstaigų.

„Kengūra“ – kasmetinis tarptautinis matematinis konkursas, vykstantis daugiau nei 30-yje šalių, jame gali dalyvauti 1-12 kl. moksleiviai šešiose amžiaus grupėse: nykštukai 1-2 kl., mažyliai 3-4 kl., bičiuliai 5-6 kl., kadetai 7-8 kl. , juniorai I- II kl. ir senjorai III- IV kl.

Kiekvienam konkurso dalyviui tai – puiki galimybė įvertinti savo žinias, gebėjimus ir juos patobulinti. Konkursas, palyginti su olimpiadomis ar kitomis matematikos varžybomis, neįprastai trumpas – trunka vos 75 minutes (nykštukų grupei dar mažiau – 50 minučių).

Visos užduotys testų formos – užtenka nurodyti vienintelį teisingą iš penkių pateiktų atsakymų. Atsakymų lapus mokiniai pildė „Kengūros“ pieštuku – konkurso suvenyru, kurį kiekvienas gavo kartu su užduočių lapu.

Iki balandžio mėnesio pabaigos lauksime konkurso rezultatų, tik tada kiekvienas konkurso dalyvis galės sužinoti, kurią vietą užėmė Lietuvos mastu tiek savo grupėje, tiek savo klasėje, taip pat rajone ar savo mokykloje tarp bendraamžių ir klasės draugų.

Linkime mokiniams sėkmės ir gerų rezultatų!

Dėkojame visiems mokytojams, padėjusiems organizuoti konkursą, padrąsinusiems savo mokinius.