Ukmergės Vlado Šlaito viešojoje bibliotekoje atidaryta paroda „Iš klasės į gamtą“

Rugsėjo 4 d. Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Vaikų literatūros ir edukacijų skyriuje atidaryta respublikinio dailės mokytojų tapybos plenero paroda „Iš klasės į gamtą“.

Parodos atidarymo metu rajono dailės mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Daiva Stankevičienė pasidžiaugė mokytojus subūrusia iniciatyva ir jų kūrybiniais atradimais.

Ekspozicijoje galima pamatyti Ukmergės bei kelių  Vilniaus dailės mokytojų  darbus, sukurtus vasaros plenero metu. Šis pleneras tapo puikia galimybe pedagogams ne tik išreikšti savo kūrybiškumą, bet ir pasidalyti patirtimi, įkvėpti vieni kitus naujiems sumanymams.

Tapybos darbuose atsiskleidžia gamtos grožis – spalvų kaita, šviesos žaismas, ramybės ir gyvybės dermė. Kiekvienas paveikslas – tai autoriaus žvilgsnis į mus supančią aplinką, kviečiantis sustoti ir pamatyti pasaulį kitu kampu.

Paroda veiks iki rugsėjo 31 d. Kviečiame Ukmergės gyventojus ir miesto svečius apsilankyti, pasisemti įkvėpimo bei pasidžiaugti mokytojų kūryba už klasės ribų.

Leave a Comment