Rugsėjo 4 d. Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Vaikų literatūros ir edukacijų skyriuje atidaryta respublikinio dailės mokytojų tapybos plenero paroda „Iš klasės į gamtą“. Parodos atidarymo metu rajono dailės mokytojų metodinio būrelio pirmininkė Daiva Stankevičienė pasidžiaugė mokytojus subūrusia iniciatyva ir jų kūrybiniais atradimais. Ekspozicijoje galima […]
