Vasario 20-21 d. Druskininkų „Ryto“ gimnazijoje vyko respublikinė Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių/ I-IV gimnazijos klasių mokiniams. Olimpiadoje dalyvavo 122 mokiniai iš Lietuvos ir 20 mokinių iš užsienio lietuviškų mokyklų. Ukmergei atstovavo Antano Smetonos gimnazijos abiturientė Inga Veržbickaitė […]
