Gerosios patirties sklaidos seminaras Ukmergės meno mokykloje

Vasario 27 dieną Ukmergės meno mokykloje vyko gerosios patirties seminaras-praktikumas „Įvairių metodikų taikymas ugdant jaunąjį atlikėją“. Ukmergės meno mokyklos pedagogams savo gerąją darbo patirtį pristatė: Balso lavinimo ypatumai – Giedrė Virbickienė, Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos vokalo mokytoja-metodininkė; Pianisto technikos lavinimas. Pianisto koordinacijos ir ritmo […]