Gegužės 25 d. Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko rajono dorinio ugdymo (tikybos ir etikos) mokytojų metodinis pasitarimas–diskusija „Dorinio ugdymo mokytojų metinė refleksija: patirtys, iššūkiai ir pasiekimai“. Susitikimo metu dorinio ugdymo mokytojai diskutavo apie aktualius ugdymo klausimus, mokinių pasiekimus, taikomus ugdymo metodus bei bendradarbiavimo galimybes. […]
